Mortal Kombat 1 wkrótce z czołową postacią serialu The Boys! Homelander w akcji na nowym zwiastunie

Mortal Kombat 1 Homelander

Jakiś czas temu w Mortal Kombat 1 pojawił się Ermac. Fani najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk mogą jednak szykować się na nadejście kolejnej postaci. Deweloperzy ze studia NetherRealm Studios opublikowali bowiem gameplay trailer, którego gwiazdą jest jedna z czołowych postaci serialu The Boys.

Homelander wkrótce w Mortal Kombat 1. Nowy zwiastun przedstawia umiejętności bohatera serialu The Boys

Mortal Kombat 1 – Homelander zwiastun

Mowa tutaj oczywiście o Ojczyznosławie, który w oryginalnej wersji językowej znany jest pod pseudonimem Homelander. Udostępniony przez deweloperów zwiastun pozwala sprawdzić, jak bohater serialu The Boys prezentuje się w Mortal Kombat 1. Niestety nie ujawniono, kiedy wspomniana postać pojawi się w najnowszej produkcji NetherRealm Studios.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niewykluczone, że nastąpi to 13 czerwca 2024 roku, kiedy to zadebiutuje 4. sezon seriali The Boys. Warto dodać, że Homelander jest kolejną – piątą już – postacią, którą będą mogli cieszyć się posiadacze Zestawu Kombat. Wcześniej w ramach wspomnianego DLC do Mortal Kombat 1 trafili m.in. tacy wojownicy jak Omni-Man, Quan Chi, Peacemaker oraz Ermac.

Mortal Kombat 1 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Mieliście już okazję spróbować swoich sił w najnowszej odsłonie popularnej serii bijatyk? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: VGC

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.