Nareszcie jest! Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch doczekał się konkretnej aktualizacji

Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch

Premiera Mortal Kombat 1 na prawie wszystkich platformach okazała się sporym sukcesem NetherRealm Studios, które dowiozło po prostu udaną grę. Nie bez znaczenia jest tutaj słowo „prawie”, bo wersja na Nintendo Switch wołała wręcz o pomstę do nieba, a sami twórcy ociągali się z wydaniem stosownej aktualizacji. Oczekiwania jednak dobiegły końca, bo stosowny patch zawitał także w wydaniu na konsolę od „Big N”.

Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch z pierwszą aktualizacją.

Mortal Kombat 1 – porównanie wersji na PS5 i Nintendo Switch

Po prawie miesiącu od premiery Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch wreszcie doczekało się aktualizacji, którą wyczekiwało wiele osób ogrywających tę bijatykę na przenośnej konsoli z 2017 roku. Patch skupia się przede wszystkim na poprawie ogólnego działania gry, a więc na wydajności, stabilności oraz warstwie wizualnej.

W opisie łatki znaleźć też można informacje o modyfikacjach balansu, a także wprowadzeniu pierwszego sezonu Inwazji, którego do tej pory gracze na Switchu nie uświadczyli.

Pełny opis aktualizacji Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch prezentuje się następująco:

  • Wprowadzenie 1. sezonu inwazji;
  • Zmiany w balansie rozgrywki;
  • Poprawki w tabeli wyników;
  • ulepszenia wizualne i poprawa błędów;
  • Poprawa wydajności;
  • Poprawa czasu wczytywania;
  • Rozwiązanie problemów ze stabilnością;
  • Poprawa błędów poszczególnych lokalizacji językowych;

Jak więc widać NetherRealm Studios włożyło sporo pracy w tę konkretną aktualizację, bo zmiany są przekrojowe w skali całej gry. Dzięki nim Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch powinien działać i prezentować się znacznie lepiej. Warto tutaj jednak podkreślić słowo „powinien”, bo w tej materii nie ma nic pewnego.

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Otwarte też pozostaje pytanie, czy tego rodzaju zmiany pozwolą przekonać zrażonych graczy do tej produkcji? Teoretycznie pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, ale branża growa nie takie przypadki już widziała. Warto więc czekać na opinie graczy lub na własną rękę sprawdzić jak Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch działa po ostatniej aktualizacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.