Mortal Kombat 1 będzie wymagać ogromu miejsca na dysku. Poznaliśmy rozmiar gry na PS5

Mortal Kombat 1 Liu Kang

Premiera Mortal Kombat 1 już za rogiem. Twórcy dzielili się ostatnio wieloma materiałami – między innymi nowym zwiastunem premierowym czy prezentacją powracającej do serii wampirzycy Nitary. Tym razem dowiedzieliśmy się natomiast, jak dużo miejsca na dyskach PS5 trzeba przygotować na nadchodzącą bijatykę.

Mortal Kombat 1 zajmie sporo miejsca na dyskach PS5

Jak podaje na platformie X (wcześniej Twitter) profil PlayStation Game Size, Mortal Kombat 1 zajmie całkiem sporo miejsca. Produkcja w wersji na PS5 wymaga ponad 114 GB przestrzeni na dysku. Ruszyło już też wstępne pobieranie bijatyki dla graczy posiadających Edycję Premium.

W ramach przypomnienia Mortal Kombat 1 ma stanowić pełny reboot serii. Na fanów czeka reset uniwersum i całkowicie nowa opowieść. Twórcy obiecują również, że powstaną kolejne odsłony bijatyki.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Mortal Kombat 1

Przypominamy, że Mortal Kombat 1 zadebiutuje już 19 września 2023 roku. Gra pojawi się na PC oraz na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.