Mortal Kombat 1 na widowiskowym zwiastunie premierowym! Krwawe pojedynki robią wrażenie

Mortal Kombat 1

Premiera Mortal Kombat 1 zbliża się wielkimi krokami – dzieli nas od niej zaledwie kilka dni. Twórcy tytułu nie próżnują i w ostatnich dniach skupili się na promocji gry, prezentując sporo materiałów, w których mogliśmy zobaczyć między innymi skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a oraz Megan Fox w postaci wampirzycy Nitary. Dzisiaj natomiast NetherRealm Studios podzieliło się z graczami emocjonującym (i krwawym) premierowym zwiastunem Mortal Kombat 1.

Zwiastun premierowy Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 – oficjalny zwiastun premierowy

Najnowszy zwiastun Mortal Kombat 1 to 4 minuty pełne widowiskowych, krwawych pojedynków. Trailer pozwala rzucić okiem między innymi na fabułę gry, fragmenty rozgrywki oraz sojusze. Możemy też zobaczyć, jak w walce radzą sobie różni bohaterowie, w tym Reiko, Nitara, Reptile czy Shang Tsung.

Całość prezentuje się imponująco i trafiła do gustu graczy, co widać zresztą po komentarzach pod filmem. Warto zaznaczyć, że twórcy Mortal Kombat 1 będą chcieli dalej rozwijać serię i powstaną następne gry. W nich zostaną rozwinięte wątki z debiutującego wkrótce tytułu.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Mortal Kombat 1

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat pojawi się na rynku 19 września 2023 roku. Gra zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Czekacie na premierę gry? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.