Mortal Kombat 12 coraz bliżej? Aktor grający Johnny’ego Cage’a wrzucił potencjalny teaser

Mortal Kombat 11 Johnny Cage

Od debiutu Mortal Kombat 11 minęły ponad trzy lata, więc nic dziwnego, że wiele osób wyczekuje już premiery Mortal Kombat 12. Aktor wcielający się w postać Johnny’ego Cage’a opublikował dziś na Twitterze krótkie wideo, które może sugerować, że kontynuacja popularnej serii bijatyk jest bliżej niż dalej.

Potencjalny teaser Mortal Kombat 12

pic.twitter.com/La9ghnDFBL

— Andrew Bowen (@AndrewSBowen) June 20, 2022

pic.twitter.com/La9ghnDFBL

— Andrew Bowen (@AndrewSBowen) June 20, 2022

Andrew Bowen wcielił się w postać Johnny’ego Cage’a m.in. w Mortal Kombat 11. Na swoim profilu na Twitterze mężczyzna umieścił krótkie nagranie pokazujące, że znajduje się on w studiu Warner Bros. W tle słychać muzykę, która brzmi jak soundtrack z Mortal Kombat 2.

Mimo że na ten moment nie można brać niczego za pewnik, to bez dwóch zdań wygląda na to, iż aktor chce nam zakomunikować, że wraca do roli Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 12 lub jakimś spin-offie serii. Co tu dużo mówić: nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne informacje ze strony Warner Bros lub NetherRealm Studios.

Przeczytaj też: Jak pobrać Minecraft za darmo

Jakby nie było, to już odpowiednia pora, aby usłyszeć co nieco o kontynuacji ciepło przyjętego MK11. W tym miejscu warto przypomnieć, że w sierpniu ubiegłego roku Jeff Grubb donosił o tym, że prace nad Mortal Kombat 12 już trwają.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z