Zapowiedź Mortal Kombat 12 na najbliższej imprezie Sony? Branżowi insiderzy są zgodni

Mortal Kombat 11

Ostatnio informowaliśmy, że Jeff Grubb, znany insider, podał, iż PlayStation Showcase odbędzie się jeszcze przed Summer Game Fest. Na pokazie PlayStation możemy się spodziewać zapowiedzi kolejnej części Spider-Mana czy sieciowego The Last of Us. Tym razem jednak coraz więcej źródeł twierdzi, że właśnie na imprezie organizowanej przez Sony otrzymamy oficjalne ogłoszenie Mortal Kombat 12.

Na PlayStation Showcase w maju 2023 roku mamy doczekać się zapowiedzi Mortal Kombat 12

I think you'll find out more next month. :0

— Jez 💀 (@JezCorden) April 21, 2023

I think you'll find out more next month. :0

— Jez 💀 (@JezCorden) April 21, 2023

Coraz częściej padają informacje, że PlayStation Showcase ma odbyć się jeszcze przed Summer Game Fest. Tymczasem wiele źródeł sugeruje, że właśnie na wydarzeniu organizowanym przez Sony będzie miała miejsce oficjalna zapowiedź Mortal Kombat 12, które byłoby kolejną ogłoszoną po Street Fighter VI głośną bijatyką ostatnich miesięcy.

Pierwszą wskazówką sugerującą, że Mortal Kombat 12 zostanie ogłoszone podczas PlayStation Showcase jest ostatni XboxEra podcast. Podczas rozmowy współzałożyciel XboxEra, Nick Shpeshal powiedział, że możemy się spodziewać zapowiedzi MK 12 podczas imprezy PlayStation, a współprowadzący zgodził się z mężczyzną.

Na Twitterze z kolei Jez Corden, znany dziennikarz, zasugerował, że już w przyszłym miesiącu, czyli właśnie w maju, gracze otrzymają więcej informacji o premierze Mortal Kombat 12. Obaj insiderzy już wielokrotnie dostarczali sprawdzonych informacji, więc zdecydowanie coś może być na rzeczy.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne ogłoszenie PlayStation Showcase oraz prawdopodobną zapowiedź Mortal Kombat 12. Jednak biorąc pod uwagę powyższe informacje, możemy spodziewać się, że ogłoszenie MK 12 rzeczywiście nastąpi w najbliższym czasie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.