Sony z obszernym pokazem gier na PS4 i PS5 jeszcze w maju? Tak twierdzi znany insider

PlayStation Showcase DualShock 4 DualSense

Wszyscy fani konsol PlayStation czekają na PlayStation Showcase jak na szpilkach. Co jakiś czas pojawiają się plotki sugerujące, że wydarzenie odbędzie się już wkrótce. Teraz powtórzył je ponownie zaufany insider Jeff Grub, który znów stwierdził, że impreza Sony będzie miała miejsce jeszcze przed Summer Game Fest.

PlayStation Showcase w maju lub na początku czerwca 2023 roku. Jeff Grub ponownie potwierdza

Sony PlayStation
PlayStation

Jeff Grub stale powtarza, że PlayStation Showcase odbędzie się jeszcze przed zaplanowanym na 8 czerwca Summer Game Fest. Swoje przekonanie wyraził dziś ponownie w podcaście GiantBomb.

Oznaczałoby to, że ogromny pokaz gier na PS4 i PS5 wydarzyłby się już w maju lub w pierwszym tygodniu czerwca 2023 roku. Biorąc pod uwagę zbliżającą się wielkimi krokami premierę następnego potencjalnego hitu na PlayStation – Spider-Mana 2 – data ta wydaje się całkiem logiczna.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Nie pozostaje nam więc nic innego, niż czekać na oficjalną zapowiedź imprezy japońskiego giganta technologicznego. Być może rzeczywiście nastąpi to już niebawem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.