Zapowiedź Mortal Kombat 12 w „odpowiednim czasie”. Jeden z założycieli marki studzi oczekiwania graczy

Mortal Kombat 11

Nie ma co ukrywać, że Mortal Kombat to jedna z najpopularniejszych serii bijatyk na, która zachwyciła wielu graczy na całym świecie. Od premiery jedenastej odsłony cyklu minęło w tym roku już trzy lata, a gracze gorączkowo wyczekują wieści na temat kolejne części. Ed Boon — jeden z ojców-założycieli marki — przekazał jednak niezbyt optymistyczne wiadomości.

Według Eda Boona zapowiedź Mortal Kombat 12 będzie miała miejsce po obchodach 30-lecia serii

Boon przekazał na Twitterze, że chociaż rozumie, że fani nie mogą doczekać się kolejnej zapowiedzi gry od NetherRealm Studios, to „pierwszeństwo” będą miały uroczystości związane z 30-leciem marki Mortal Kombat. Te zapewne rozpoczną się w okolicach 8 października, tego dnia w roku 1992 roku pojawiła się pierwsza odsłona cyklu. Zapowiedź Mortal Kombat 12 ma być „oddzielona” od tego wydarzenia.

Przeczytaj też: Wzmacniacz WiFi — najlepsze modele

Nie są to faktycznie zbyt dobre wieści, zwłaszcza że poza dość oszczędnym określeniem nie wiadomo kiedy można spodziewać się takiej zapowiedzi. Jakby nie było, to już najwyższy czas, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat najnowszej odsłony Mortal Kombat. Według Jeffa Grubba prace nad grą trwają, a aktor wcielający się w Johnny’ego Cage’a jakiś czas temu miał rzekomo nagrywać kwestie przeznaczone właśnie dla tej postaci.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.