Mortal Shell: Enhanced Edition powraca do Xbox Game Pass. Gra jest już dostępna dla subskrybentów

Mortal Shell

W listopadzie Mortal Shell: Enhanced Edition zniknęło z Xbox Game Pass i wydawało się, że prędko do niego nie wróci. Tymczasem Microsoft postanowił dać użytkownikom swojej usługi jeszcze jedną szansę na dokończenie wszystkich achievementów. Gra właśnie z powrotem trafiła do szerokiej biblioteki Game Passa.

Mortal Shell: Enhanced Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Mortal Shell: Enhanced Edition

Wygląda na to, że Microsoft postanowił zatrzymać dla siebie styczniową ofertę Xbox Game Pass. Zamiast ogłaszać wszystkie nadchodzące produkcje, zapewniono graczom drobną niespodziankę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mortal Shell: Enhanced Edition to bogata w zawartość edycja gry inspirowanej produkcjami FromSoftware. Cold Symmetry rzuca graczom wyzwanie w postaci RPG pełnego silnych, wymagających sporo cierpliwości przeciwników. Fani Soulsów do dyspozycji mają tutaj kilka różnych klas oraz tytułowych „Shelli”.

Przeczytaj też: Smartwatch damski – ranking

Mortal Shell: Enhaned Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę Cold Symmetry można uruchomić na PC, Xboxie One oraz Xbox Series X|S. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.