Mortal Shell za darmo w Epic Games Store

Mortal Shell

Jesteśmy już w przededniu zakończenia tegorocznego świątecznego rozdawnictwa Epic Games Store. Kilka dni temu za sprawą tej akcji mogliśmy odebrać grę AAA Wolfenstein: The New Order. Teraz w nasze ręce może trafić ciepło przyjęty przez recenzentów soulslike Mortal Shell.

Mortal Shell do odebrania za darmo

Zwiastun Mortal Shell

Mortal Shell to wydane pierwotnie w 2020 roku połączenie gatunków soulslike z RPG. Za przygotowanie gry odpowiada zespół Cold Symmetry. Założeniem twórców było przekazanie głębszego doświadczenia emocjonalnego niż to, które istniało w dotychczasowych produkcjach. Teraz nie ponosząc żadnych kosztów, możemy przekonać się, czy ich plan się powiódł. Tytuł został bowiem udostępniony za darmo w ramach świątecznej akcji rozdawania darmowych gier na PC przez Epic Games Store:

Zobacz też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Gracze zainteresowani zdobyciem darmowej kopii gry powinni się spieszyć, bo oferta jest ważna tylko do jutra (29.12) do godziny 16:59. Wtedy też poznamy kolejną produkcję rozdawaną nam z okazji Świąt w Epic Games Store. Według plotek ma ona należeć do „popularnej marki”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z