W Mouse przewagę nad wrogami da Wam… szpinak. Polski FPS wygląda świetnie na nowym zwiastunie!

Mouse

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Mouse, czyli polskiej strzelanki inspirowanej klasycznymi animacjami. Deweloperzy ze studia Fumi Games cały czas pracują nad swoją produkcją i wczoraj postanowili pochwalić się kilkoma nowościami. Rodzimy zespół zaprezentował bowiem świeży gameplay trailer, który po raz kolejny udowadnia, że warto śledzić wspomniany tytuł.

Nowy zwiastun Mouse, czyli polskiej strzelanki inspirowanej klasycznymi animacjami

Mouse – zwiastun

Fumi Games pochwaliło się trzema elementami, które trafią do Mouse. W pierwszej kolejności zaprezentowano działanie… szpinaku. We wspomnianej produkcji przysmak Popeye’a będzie pełnił funkcję powerupa. Po jego zażyciu pokonywanie wrogów stanie się o wiele łatwiejsze, co pokazuje powyższy zwiastun.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Drugą zaprezentowaną przez Fumi Games nowością jest „linka z hakiem”. Wspomniane narzędzie zostało ujęte w cudzysłów nieprzypadkowo, ponieważ na zwiastunie można dostrzec, że bohater w celu szybkiego przemieszczenia się po mapie nie używa żadnego urządzenia, a własnego ogona. Na samym końcu materiału deweloperzy pokazali natomiast działanie „helikoptera”.

Trzeba przyznać, że Mouse wygląda naprawdę świetnie. Niestety na premierę pierwszoosobowej strzelanki od Fumi Games będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja ma zadebiutować na rynku dopiero w 2025 roku.

Źródło: Steam

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.