Ms. Splosion Man za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Ms. Splosion Man

Wczoraj pozostałe dwie gry z lutowej oferty Games with Gold zostały udostępnione do pobrania wszystkim subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tak się jednak składa, że abonenci mogą ściągnąć za darmo jeszcze jedną grę. Mowa o całkiem ciepło przyjętym tytule ekskluzywnym na Xboxa 360, czyli Ms. Splosion Man.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Ms. Splosion Man za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Ms. Splosion Man

Ms. Splosion Man to humorystyczna platformówka, będąca bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony serii, której akcja rozpoczyna się zaraz po zakończeniu „oryginału”. Główny bohater pierwowzoru zostaje schwytany przez złych naukowców, ale na ich nieszczęście, w wyniku nieudanego eksperymentu na świat przychodzi tytułowa „Pani Wybuchowa”, która zamierza uratować swój męski odpowiednik z opresji.

Aby zgarnąć Ms. Splosion Man za darmo, w pierwszej kolejności trzeba udać się na stronę gry w brazylijskim Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoje konto z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem OBTER O XBOX LIVE GOLD umiejscowiony tuż pod okładką gry. Odpalimy ją na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje darmowa, dlatego lepiej odebrać ją za pamięci. Warto jednak zaznaczyć, Ms. Splosion Man ukazało się pierwotnie na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu gry do swojego konta pozostanie ona z nami już na zawsze. Mówiąc prościej: będzie można grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z