Pozostałe gry z lutowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Aerial_Knight's Never Yield

Pod koniec stycznia Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Games with Gold na luty 2022, a kilka dni później pierwsze z nich zostały udostępnione wszystkim subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei dzisiaj w ręce abonentów oddano pozostałe dwie produkcje z lutowej oferty. Co tu dużo mówić: warto dopisać je do swojego konta za pamięci.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Aerial_Knight’s Never Yield i Band of Bugs za darmo w ramach lutowego Games with Gold

Zwiastun Band of Bugs

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Bez zaskoczenia, od dzisiaj abonenci mogą pobierać Aerial_Knight’s Never Yield i Band of Bugs. Pierwsza produkcja pozostaje darmowa do 15 marca, natomiast druga jedynie 28 lutego.

  1. Pobierz Aerial_Knight’s Never Yield z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Band of Bugs z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Band of Bugs pierwotnie ukazało się na Xboxie 360, co oznacza, że po dopisaniu gry do swojego konta będzie można w nią grać nawet bez aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Niestety w przypadku Aerial_Knight’s Never Yield bez któregoś z abonamentów się nie obejdzie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z