Multiplayer w Call of Duty Vanguard za darmo przez 2 tygodnie

Call of Duty: Vanguard

Call of Duty Vanguard to najnowsza odsłona szalenie popularnej serii strzelanek. Mimo że od jej premiery minęło już niemal pół roku, to produkcja studia Sledgehammer Games wciąż utrzymuje w sklepach stosunkowo wysoką cenę. Tak się jednak składa, że już na dniach tryb wieloosobowy tytułowego CoD-a przetestujemy zupełnie za darmo i to przez aż 2 tygodnie. To będzie świetna okazja, aby sprawdzić grę przed ewentualnym zakupem jej pełnej wersji.

Tryb wieloosobowy w Call of Duty Vanguard za darmo. Co i jak?

Zwiastun trybu multiplayer w Call of Duty Vanguard

Wydawca Activision Blizzard ogłosił, że od 30 marca wszyscy chętni będą mogli przetestować multiplayer w Call of Duty Vanguard zupełnie za darmo. Bezpłatny dostęp potrwa do 13 kwietnia, czyli przez całe 2 tygodnie. Gracze będą mogli postrzelać się w wielu trybach na wybranych mapach, w tym nowych „planszach” (Casablanca, Gondola) z drugiego sezonu karnetu bojowego.

Przeczytaj też: Prawdopodobna data premiery A Plague Tale Requiem

Bezpłatny dostęp do trybu wieloosobowego będzie można uzyskać na wszystkich platformach, na jakich ukazała się gra.

Będzie grane, czy seria Call of Duty to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z