MultiVersus osiągnęło rekordową popularność jeszcze przed premierą. Ta liczba robi wrażenie!

MultiVersus

Do premiery najnowszej bijatyki od Player First Games pozostało niewiele ponad tydzień, a gra już zdążyła zaskarbić sobie serca wielu fanów. Trwające właśnie beta testy pokazały, że produkcja zapowiada się naprawdę świetnie i zdaje się mocną konkurencją dla legendarnej serii Super Smash Bros. Czyżby szykował nam się kandydat do najlepszej bijatyki 2022 roku?

REKLAMA

MultiVersus — liczba graczy przed premierą przekroczyła 10 mln osób

MultiVersus, fragment rozgrywki

Jak podaje serwis Tracker.gg liczba aktywnych graczy w MultiVersus przekroczyła barierę 10 mln osób na wszystkich platformach. Wynik ten jest o tyle zdumiewający, że do premiery gry pozostało jeszcze około tygodnia. Na uwagę zasługuje także stan techniczny produkcji, bo podczas trwających testów gracze zgłosili stosunkowo niewiele błędów dotyczących źle zbalansowanych postaci czy ogólnego działania tytułu.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

MultiVersus w pełnej wersji zadebiutuje 19 lipca na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra dostępna będzie w modelu free-to-play. A czy Wy czekacie na tę nietypową bijatykę? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!