Myst od dzisiaj w Xbox Game Pass

Myst

Nie da się ukryć, że sierpień dla subskrybentów Xbox Game Pass to niezwykle obfity miesiąc. Wczoraj do usługi Microsoftu trafiło wyczekiwane Psychonauts 2, a dziś w abonamencie debiutuje Myst. Nic, tylko się cieszyć!

Myst w Xbox Game Pass

Zwiastun Myst

Myst, lub jak kto woli – Myst Remake, bo mamy do czynienia z odświeżoną wersją gry z 1993 roku, to przygodówka opowiadająca o tajemniczej i pełnej sekretów wyspie. Przemierzając teren, szybko zdamy sobie sprawę, że zostaliśmy wplątani w epicką historię, której zakończenie nie zostało jeszcze napisane. Podczas zabawy zwiedzimy wiele ciekawych miejsc, odkryjemy okrutną rodzinną zdradę, a do tego podejmiemy wiele wyborów, które będą miały realny wpływ na nas samych, jak i cały świat gry.

Myst pojawi się w subskrypcji Xbox Game Pass o 18:00, co oznacza, że właśnie o tej godzinie będzie można rozpocząć zabawę. W ramach abonamentu Amerykanów grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z