[Akt.] Weird West, Edge od Eternity i 3 inne gry trafią do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Weird West

Wczorajsza transmisja ID@Xbox and Saber Interactive Showcase przyniosła wiele ciekawych zapowiedzi, jednak z uwagi na tematykę naszego serwisu skupimy się tylko na grach, które zostały oznaczone jako zmierzające do Xbox Game Pass. W niedalekiej przyszłości i zarazem dniu swojej premiery subskrypcję Amerykanów wzbogacą m.in. takie tytuły jak Weird West czy Edge of Eternity, więc zdecydowanie jest na co czekać.

Weird West, Edge od Eternity i więcej nowości niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowej wersji Edge of Eternity

Zanim skupimy się na wczorajszych zapowiedziach, warto przypomnieć o jeszcze wcześniejszej rewelacji, jaką jest fakt, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass zawita Sniper Elite 5. Produkcja trafi na rynek w 2022 roku, ale dokładnej daty niestety nie poznaliśmy.

Przypominajka już za nami, więc przejdźmy teraz do listy pokazanych wczoraj gier, które wzbogacą bibliotekę Xbox Game Pass „pierwszego dnia”. Bez przedłużania, prezentuje się ona następująco:

  1. Weird West (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 11.01.2022
  2. Pupperazzi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 20.01.2022
  3. Edge of Eternity (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 10.02.2022
  4. Loot River (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: nieokreślona („w 2022 roku”)
  5. Frog Detective: The Entire Mystery (PC) – data dodania: nieokreślona („wkrótce”)

Trzeba przyznać, że jest na co czekać; szczególnie dobrze prezentuje się Weird West, czyli izometryczna gra RPG, której akcja rozgrywa się na bardzo mrocznym Dzikim Zachodzie. Pod koniec warto zaznaczyć, że Edge of Eternity miało już swoją premierę, ale tylko na PC – 10 lutego pojawi się wersja na konsole. Czekacie za którąś z tych produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 22.12.2019, 18:23

Premiera Weird West została przełożona na 31 marca 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z