Sony dzieli się najczęściej pobieranymi grami w PS Store w grudniu 2022. Na liście trzy polskie gry

SUPERHOT VR

Sony ostatnio podzieliło się z nami ciekawymi danymi. Japoński gigant technologiczny przedstawił nam bowiem zestawienie najczęściej pobieranych gier w USA, Kanadzie oraz Europie. Polacy mogą mieć powód do radości, bo na zaprezentowanych listach znalazły się aż trzy polskie gry.

Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077 i SUPERHOT VR na liście najczęściej pobieranych gier w PS Store w grudniu 2022 roku

Zwiastun SUPERHOT VR

Sony niedawno postanowiło udostępnić nam dane dotyczące najczęściej pobieranych gier z PS Store w grudniu ubiegłego roku. Miesiąc ten obfitował w wiele nowych produkcji, ale na liście znalazło się także miejsce dla starszych produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jedną z nich jest Wiedźmin 3 autorstwa polskiego studia CD Projekt RED. Trzecia część przygód białowłosego łowcy potworów znalazła się wysoko zwłaszcza w Europie, gdzie na PS5 zajęła w naszym regionie wysokie, 5. miejsce. Trochę gorzej wypadła za to w USA i Kanadzie, ale nadal udało jej się znaleźć na wysokim, 13. miejscu. Bez wątpienia pomógł tutaj efekt świeżości wniesiony przez wydaną niedawno next-genową aktualizację gry.

Niewiele niżej uplasowała się kolejna produkcja „Redów”, czyli RPG akcji Cyberpunk 2077. Finalnie na PS5 tytuł ten uplasował się na 11. pozycji w Europie oraz 15. w USA i Kanadzie.

Nie jest to koniec powodów do radości dla polskich graczy. W zestawieniu najczęściej pobieranych gier z PS Store w grudniu 2022 roku znalazł się też SUPERHOT VR. Mówiąc konkretniej, tytuł zajął 3. pozycję na liście przeznaczonej dla gier wydanych na PS VR. Wynik jest tym bardziej imponujący, że tak wysokie miejsce dotyczy zarówno naszego kontynentu, jak i krajów położonych „za Wielką Wodą”.

Zobacz też: Kody do The Forest

W rankingu umieszczono też takie hity jak FIFA 23, Elden Ring czy God of War. Zainteresowani pełnym zestawieniem mogą się z nim zapoznać poprzez oficjalny blog PlayStation.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.