Next-genowy Wiedźmin 3 zgarnia rewelacyjne oceny. Gra pokonała Elden Ring i God of War Ragnarok!

Wiedźmin 3

Wydawało się, że król roku 2022 będzie tylko jeden. Ewentualnie dwóch, jeżeli wciąż trudno jest komuś zdecydować się pomiędzy Elden Ring a God of War Ragnarok. Do tego zacnego grona w ostatniej chwili trafił jednak next-genowy Wiedźmin 3.

Świetne recenzje Wiedźmina 3 na PlayStation 5

Zwiastun next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3

Fani Wiedźmina 3 długo czekali na moment, kiedy Wiedźmin 3 doczeka się aktualizacji na PS5 oraz XSX i wreszcie będzie można ograć ten tytuł w nowej jakości. CD Projekt RED jasno dał do zrozumienia, że nie tylko daje graczom darmowe ulepszenie, ale wprowadza również zmiany, które mogą całkowicie zmienić niektóre elementy gry.

Zdaniem większości krytyków CD Projekt zrobił kawał dobrej roboty. Wiedźmin 3 w wersji na PlayStation 5 może pochwalić się na Metacriticu średnią ocen na wysokości 97 punktów. Oznacza to, że gra pokonała Elden Ring oraz God of War Ragnarok i jest najlepiej ocenianą produkcją 2022 roku.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać

Krytycy jednogłośnie stwierdzają, że mamy do czynienia z kompletną wersją Wiedźmina 3, która dzisiaj sprawia tyle samo frajdy, co siedem lat temu. Next-genowa aktualizacja zadebiutuje już jutro na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!