Next-genowy Wiedźmin 3 zgarnia rewelacyjne oceny. Gra pokonała Elden Ring i God of War Ragnarok!

Wiedźmin 3

Wydawało się, że król roku 2022 będzie tylko jeden. Ewentualnie dwóch, jeżeli wciąż trudno jest komuś zdecydować się pomiędzy Elden Ring a God of War Ragnarok. Do tego zacnego grona w ostatniej chwili trafił jednak next-genowy Wiedźmin 3.

Świetne recenzje Wiedźmina 3 na PlayStation 5

Zwiastun next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3

Fani Wiedźmina 3 długo czekali na moment, kiedy Wiedźmin 3 doczeka się aktualizacji na PS5 oraz XSX i wreszcie będzie można ograć ten tytuł w nowej jakości. CD Projekt RED jasno dał do zrozumienia, że nie tylko daje graczom darmowe ulepszenie, ale wprowadza również zmiany, które mogą całkowicie zmienić niektóre elementy gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zdaniem większości krytyków CD Projekt zrobił kawał dobrej roboty. Wiedźmin 3 w wersji na PlayStation 5 może pochwalić się na Metacriticu średnią ocen na wysokości 97 punktów. Oznacza to, że gra pokonała Elden Ring oraz God of War Ragnarok i jest najlepiej ocenianą produkcją 2022 roku.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać

Krytycy jednogłośnie stwierdzają, że mamy do czynienia z kompletną wersją Wiedźmina 3, która dzisiaj sprawia tyle samo frajdy, co siedem lat temu. Next-genowa aktualizacja zadebiutuje już jutro na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.