Złe wieści! 2 intrygujące gry niedługo opuszczą Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Nie tak dawno informowaliśmy, że na początku 2024 roku do Xbox Game Pass trafi całkiem ciekawa produkcja dla wszystkich fanów Kuchennych Rewolucji. Niestety teraz zaś przyszła pora na ogłoszenie tytułów, które już niebawem zostaną usunięte z abonamentu Microsoftu. Jest to więc ostatnia szansa, aby sprawdzić dwie naprawdę ciekawe gry.

Gry usuwane z Xbox Game Pass w grudniu 2023 – Naraka Bladepoint Deluxe Edition i Monster Train

Monster Train — trailer

Niestety, ale zasobność biblioteki Xbox Game Pass nie może rosnąć w nieskończoność i Microsoft regularnie decyduje się pozbywać niektórych pozycji. Często z abonamentu usuwane są naprawdę ciekawe produkcje i tak jest właśnie tym razem. Nie przedłużając jednak, oto lista gier, które znikną z „Zielonego” abonamentu jeszcze w grudniu 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Naraka Bladepoint Deluxe Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 31 grudnia 2023
  2. Monster Train (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 31 grudnia 2023

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Naraka Bladepoint od lipca bieżącego roku przeszła na model free-to-play. Wraz z końcem roku z abonamentu znika więc dostęp do edycji Deluxe, która zapewnia jego posiadaczom po prostu szereg dodatkowych profitów.

Przeczytaj też: Gry multiplayer na telefon

Do momentu usunięcia gier z Xbox Game Pass można zakupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Zamierzacie przetestować obie z tych produkcji jeszcze przed ich usunięciem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: True Achievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.