Naughty Dog szykuje tytuł AAA — kolejne The Last of Us w drodze?

The Last of Us Part 1

Jeden z najbardziej cenionych deweloperów w portfolio Sony, czyli studio Naughty Dog łączy siły z PlayStation Studios Visual Arts, aby razem wprowadzić na rynek nowy tytuł z segmentu AAA. Nie jest to pierwsza taka współpraca, nieznana pozostaje jednak sama gra.

Co szykuje Naughty Dog?

The Last of Us
The Last of Us

Współpraca Naughty Dog i PlayStation Studios Visual Arts to nic nowego. Obie organizacje miały już okazję współtworzyć projekt, a było to wydane niedawno The Last of Us: Part I, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez recenzentów. Nieco światła na nadchodzącą „kolaborację” rzuca pewne ogłoszenie o pracę umieszczone w PlayStation Global. Dotyczy ono naprawdę poważnego stanowiska, więc chętni powinni przygotować konkretne CV.

Zobacz też: Stare gry na PC

Poszukiwany jest starszy producent, który ma doświadczenie w dostarczaniu gier AAA. Czyżby deweloperzy pracowali nad dostarczeniem kolejnej odświeżonej wersji The Last of Us, tym razem opatrzonej numerem drugim? Zgodnie z wcześniejszymi planami studia, miałoby to sens — podobnie jednak, jak stworzenie kolejnej gry z serii Uncharted. Na razie brak konkretów poza tym, że nadchodząca gra zostanie wydana pod znaną i uznaną marką. Trzeba przyznać, że opcji nie ma zbyt wiele.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.