Naughty Dog nie chce być znane tylko z The Last of Us. Studio pracuje obecnie nad „wieloma” grami

The Last of Us 2 Remastered

Już w styczniu w sieci pojawiły się poszlaki, które sugerowały, że Naughty Dog nie pracuje obecnie wyłącznie nad kolejną częścią The Last of Us. Teraz potwierdził to sam Neil Druckmann. W jednym z ostatnich wywiadów deweloper poinformował bowiem, że amerykański zespół rozwija w tej chwili „wiele” projektów.

Neil Druckmann obiecuje, że Naughty Dog nie będzie „wiecznie” studiem od The Last of Us

The Last of Us 2 Remastered – zwiastun

Druckmann w rozmowie z Los Angeles Times ujawnił nawet, że Naughty Dog pracuje w tej chwili nad więcej niż jedną grą dla pojedynczego gracza. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu fanów amerykańskiego zespołu. We wspomnianym wywiadzie popularny deweloper złożył również poważną deklarację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Obiecuję, że nie będziemy wiecznie studiem od The Last of Us” – zapowiedział Druckmann. Niestety szef Naughty Dog nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat nadchodzących produkcji swojego zespołu. Obietnica dewelopera sugeruje jednak, że twórcy serii The Last of Us i Uncharted mogą pracować nad zupełnie nowym IP.

Tworzymy doświadczenia, które są przesiąknięte historią i postaciami, zwłaszcza relacjami tych postaci. Historie te mają jakiś fundament zakorzeniony w filozofii, wokół którego wszystko się kręci.

– dodał Druckmann.

Na ten moment fanom Naughty Dog nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Według nieoficjalnych informacji kolejne PlayStation Showcase ma odbyć się jeszcze w tym roku. Niewykluczone, że na wspomnianym pokazie otrzymamy pierwsze informacje na temat jednej z nowych gier twórców serii The Last of Us i Uncharted.

Źródło: PSU

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.