NBA 2K23 i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

NBA 2K23

Tydzień powoli dobiega końca, a to oznacza kolejne gry do sprawdzenia w ramach Xbox Free Play Days. Dzięki najnowszej ofercie – podobnie jak w zeszłym tygodniu – posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się za darmo z trzema produkcjami. W najbliższych dniach użytkownicy przetestują NBA 2K23, Deep Rock Galactic oraz Naruto to Boruto: Shinobi Striker.

NBA 2K23, Deep Rock Galactic i Naruto to Boruto: Shinobi Striker za darmo w ramach Xbox Free Play Days (17-20 listopada)

NBA 2K23 – zwiastun

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 20 listopada, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Mody do World of Tanks

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach, czy w najbliższy weekend zamierzacie spędzić nieco czasu z którąś z wymienionych wyżej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.