Need for Speed Unbound z aktualizacją Vol. 3! Kultowe auto za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

NFS Unbound Vol. 3

Need for Speed Unbound wyląduje w EA Play – i co za tym idzie także w PC Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate – już jutro. Nie mogło być więc lepszego momentu na wdrożenie nowej aktualizacji Vol. 3. Ta wprowadza do gry sporo nowości, a przy tym zaoferuje abonentom powyższych usług jeden kultowy już samochód do odebrania za darmo.

Aktualizacja Vol. 3 do Need for Speed Unbound

Zwiastun Need for Speed Unbound Vol. 3

Najważniejszą nowością aktualizacji Vol. 3 do Need for Speed Unbound jest zdecydowanie Przepustka do prędkości. Za tą nazwą kryje się system postępów, dzięki któremu gracze zdobędą darmowe przedmioty lub modyfikacje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na system składa się łącznie 75 darmowych rang – przy każdym awansie otrzymamy nagrody, w tym spersonalizowanego Dodge’a SRT Viper z 2014 roku. Wraz z progresją odblokują się również nowe elementy kosmetyczne.

Idąc dalej, nie można nie wspomnieć o małej gratce dla kinomaniaków. Do NFS Unbound zostanie bowiem dodany DeLorean DMC-12. Ten sam, który posłużył Emmettowi Brownowi do budowy wehikułu czasu w Powrocie do Przyszłości. Aby zgarnąć pojazd, trzeba ukończyć 12 Sztam.

DMC DeLorean NFS Unbound
DeLorean DMC-12 w Need for Speed Unbound

Sztamy generalnie powinny spodobać się ludziom, którzy lubią współpracę. To nowa funkcja trybu otwartej jazdy, która polega na kooperacji z innymi w celu zaliczania grupowych zadań.

Z innej nowej zawartości aktualizacji Vol. 3 warto wspomnieć o 3 listach driftu, 13 zestawach wyzwań tygodniowych, 29 wyzwań codziennych oraz 15 jednorazowych. Z całą pewnością nie będzie można więc narzekać na nudę.

Przypomnijmy, że 21 czerwca Need for Speed Unbound znajdzie się w EA Play oraz PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Z tej okazji EA przygotowało mały prezent dla abonentów subskrypcji, jakim jest kultowe auto Nissan Skyline GTR V-Spec.

Nissan Skyline GTR V-Spec NFS Unbound
Nissan Skyline GTR V-Spec w Need for Speed Unbound

Na koniec przypatrzmy się jeszcze nowym płatnym DLC do NFS Unbound. Pierwszym z nich jest Pakiet Robojets Swag, który oferuje zestaw futurystycznych przedmiotów oraz niestandardową Mazdę RX-7 Spirit R. Drugi dodatek to Pakiet Legendarnego Niestandardowego Forda Mustanga GT, który zawiera zestaw modyfikacji i kolorów oraz 10 poziomów Przepustki do prędkości, dzięki czemu otrzymamy taką samą liczbę nowych przedmiotów kosmetycznych albo modyfikacji.

Trzecim i ostatnim dodatkiem jest Pakiet modyfikacji Vol. 3. W tym przypadku mowa po prostu o trzech nowych samochodach: Volkswagenie Golfie GTI Clubsport (2016), Volvo 242 DL (1975) i Mitsubishi Lancer Evolution X (2008).

Zobacz też: Komendy do The Sims 3

Poza tym aktualizacja Volume 3 do Need for Speed Unbound to także szereg mniejszych usprawnień i napraw różnych błędów. Pełny opis tych zmian można znaleźć na oficjalnej stronie EA.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.