Need for Speed Unbound z aktualizacją Vol. 3! Kultowe auto za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

NFS Unbound Vol. 3

Need for Speed Unbound wyląduje w EA Play – i co za tym idzie także w PC Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate – już jutro. Nie mogło być więc lepszego momentu na wdrożenie nowej aktualizacji Vol. 3. Ta wprowadza do gry sporo nowości, a przy tym zaoferuje abonentom powyższych usług jeden kultowy już samochód do odebrania za darmo.

Aktualizacja Vol. 3 do Need for Speed Unbound

Zwiastun Need for Speed Unbound Vol. 3

Najważniejszą nowością aktualizacji Vol. 3 do Need for Speed Unbound jest zdecydowanie Przepustka do prędkości. Za tą nazwą kryje się system postępów, dzięki któremu gracze zdobędą darmowe przedmioty lub modyfikacje.

Na system składa się łącznie 75 darmowych rang – przy każdym awansie otrzymamy nagrody, w tym spersonalizowanego Dodge’a SRT Viper z 2014 roku. Wraz z progresją odblokują się również nowe elementy kosmetyczne.

Idąc dalej, nie można nie wspomnieć o małej gratce dla kinomaniaków. Do NFS Unbound zostanie bowiem dodany DeLorean DMC-12. Ten sam, który posłużył Emmettowi Brownowi do budowy wehikułu czasu w Powrocie do Przyszłości. Aby zgarnąć pojazd, trzeba ukończyć 12 Sztam.

DMC DeLorean NFS Unbound
DeLorean DMC-12 w Need for Speed Unbound

Sztamy generalnie powinny spodobać się ludziom, którzy lubią współpracę. To nowa funkcja trybu otwartej jazdy, która polega na kooperacji z innymi w celu zaliczania grupowych zadań.

Z innej nowej zawartości aktualizacji Vol. 3 warto wspomnieć o 3 listach driftu, 13 zestawach wyzwań tygodniowych, 29 wyzwań codziennych oraz 15 jednorazowych. Z całą pewnością nie będzie można więc narzekać na nudę.

Przypomnijmy, że 21 czerwca Need for Speed Unbound znajdzie się w EA Play oraz PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Z tej okazji EA przygotowało mały prezent dla abonentów subskrypcji, jakim jest kultowe auto Nissan Skyline GTR V-Spec.

Nissan Skyline GTR V-Spec NFS Unbound
Nissan Skyline GTR V-Spec w Need for Speed Unbound

Na koniec przypatrzmy się jeszcze nowym płatnym DLC do NFS Unbound. Pierwszym z nich jest Pakiet Robojets Swag, który oferuje zestaw futurystycznych przedmiotów oraz niestandardową Mazdę RX-7 Spirit R. Drugi dodatek to Pakiet Legendarnego Niestandardowego Forda Mustanga GT, który zawiera zestaw modyfikacji i kolorów oraz 10 poziomów Przepustki do prędkości, dzięki czemu otrzymamy taką samą liczbę nowych przedmiotów kosmetycznych albo modyfikacji.

Trzecim i ostatnim dodatkiem jest Pakiet modyfikacji Vol. 3. W tym przypadku mowa po prostu o trzech nowych samochodach: Volkswagenie Golfie GTI Clubsport (2016), Volvo 242 DL (1975) i Mitsubishi Lancer Evolution X (2008).

Zobacz też: Komendy do The Sims 3

Kup Need For Speed Unbound

Poza tym aktualizacja Volume 3 do Need for Speed Unbound to także szereg mniejszych usprawnień i napraw różnych błędów. Pełny opis tych zmian można znaleźć na oficjalnej stronie EA.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.