Need for Speed Unbound na gameplayu z PS5! Ujrzeliśmy początek kampanii i nie tylko

Need for Speed Unbound

Need for Speed Unbound od pierwszych zapowiedzi i przecieków zapowiadało się jako jedna ciekawszych premier tego roku. Oficjalna premiera tej gry ma nastąpić dopiero 2 grudnia, jednak już teraz posiadacze edycji Palace oraz użytkownicy niektórych usług abonamentowych mogą ją przetestować. Dzisiaj wygasa także embargo na recenzje, a w sieci zaczęły pojawiać się fragmenty gameplayu z tego tytułu, więc możemy przyjrzeć się bliżej najnowszej produkcji Criterion Games.

Need for Speed Unbound na PS5 bez przeszkód działa w 4K i 60 FPS

Need for Speed Unbound – gameplay

Na kanale RajmanGaming HD pojawił się prawie godzinny materiał prezentujący jak Need for Speed Unbound radzi sobie na konsoli PlayStation 5. Udostępnione wideo prezentuje początek kampanii fabularnej wraz z oknem wyboru postaci oraz pierwszego pojazdu. Na uwagę zasługuje fakt, że zgodnie z zapowiedziami, tytuł ten świetnie radzi sobie utrzymywaniem stabilnych 60 kl./s w jakości 4K.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

W najbliższych godzinach w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje tej pozycji. Wówczas przekonamy się, czy Criterion Games stanęło na wysokości zadania i dostarczyło to, na co liczyło wielu fanów tej serii. Na koniec przypominamy, że posiadacze EA Play, PC Game Pass oraz Xbox Game Pass mogą w ramach 10-godzinnej wersji próbnej już dziś sprawdzić na własnej skórze jak prezentuje się Need for Speed Unbound.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!