Ujawniono listę trofeów Need for Speed Unbound. Twórcy zachęcają do zapoznania się z każdym aspektem gry

Need for Speed Unbound

Premiera Need for Speed Unbound zbliża się wielkimi krokami i z każdym tygodniem dowiadujemy się coraz więcej na temat gry. Wczoraj poznaliśmy kilka informacji na temat ścieżki dźwiękowej, a dzisiaj ujawniono detale dla łowców trofeów. Gracze mogą zacząć szykować się na bardzo ciekawą Platynę.

Wymagające trofea w Need for Speed Unbound

Zwiastun Need for Speed Unbound

Need for Speed Unbound ma 42 trofea – 1 platynowe, 4 złote, 8 srebrnych i 29 brązowych. Pełną listę osiągnięć opublikował właśnie Powerpyx. W tym przypadku nie trzeba obawiać się o żadne większe spoilery. Lista trofeów zdradza głównie podstawowe informacje o aktywnościach, które naszykował dla graczy Criterion.

Większość trofeów nie jest aż tak wymagająca. Podobnie jak w wielu poprzednich Need for Speedach, trzeba niszczyć billboardy, zbierać znajdźki i ukończyć wszystkie wyzwania na mapie. Unbound do zdobycia Platyny wymaga jednak również udziału w rywalizacji online. Co ciekawe, niektóre z osiągnięć chcą, aby gracz wygrywał całe playlisty.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Need for Speed Unbound może próbować rzucić niemałe wyzwanie łowcom trofeów. Osiągnięcia online zawsze zajmują sporo czasu i są mocno zależne od spotykanych na serwerach rywali. Do zdobycia Platyny będzie trzeba więc pewności w prowadzeniu pojazdów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z