Need for Speed Unbound zaoferuje rozbudowaną personalizację pojazdów. Twórcy stawiają na dużą swobodę

Need for Speed Unbound

Wieści na temat Need for Speed Unbound pojawiają się ostatnimi czasy dość regularnie, dzięki czemu gracze mają jeszcze lepszy podgląd na nadchodzącą odsłonę tej legendarnej marki. Niespełna dwa tygodnie temu twórcy przekazali, że policyjne pościgi będą nieco mniej problematyczne względem poprzednich części, a dzisiaj ujawnili bodaj jedną z najważniejszych opcji, czyli personalizację. Fani tuningowania samochodów mogą zacierać ręce!

Need for Speed Unbound postawi na dużą dowolność dostosowania wyglądu pojazdów

Need for Speed Unbound — materiał prezentujący możliwości personalizacji pojazdów

W Need for Speed Unbound gracze będą mogli nie tylko ulepszać osiągi swoich pojazdów, ale także zmieniać ich wygląd. Pozornie nie jest to nic nadzwyczajnego, w końcu w wielu grach istnieje taka opcja, jednak twórcy chcą oddać w ręce graczy szeroki wachlarz personalizacji swoich pojazdów. Dzięki temu wszyscy, którzy zechcą, będą mogli puścić wodze fantazji i uczynić swoje samochody prawdziwie wyjątkowymi.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry na PC i konsole

Jak widać na powyższym materiale, opcji personalizacji jest naprawdę wiele i niektóre z nich są faktycznie zjawiskowe. Pełen potencjał dostosowywania samochodów gracze odkryją po premierze Need for Speed Unbound, która ma mieć miejsce 2 grudnia 2022 roku. Gra pojawi się na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.