Policja w Need for Speed Unbound będzie sprawiać mniej problemów niż w poprzednich odsłonach serii

Need for Speed Unbound

Pościgi policyjne to jeden z charakterystycznych elementów serii Need for Speed. Jak się okazuje, najnowsza odsłona o podtytule Unbound wprowadzi zupełnie nowy system starć ze stróżami prawa. Ma być ciekawiej, ale też łatwiej.

Łatwiejsze pościgi w Need for Speed Unbound?

need for Speed Unbound
Need for Speed Unboud

Need for Speed Unboud wprowadzi do serii niemałą rewolucję. Przerysowany styl zastąpi pompatyczne i niekiedy dziwne rozwiązania znane z poprzednich odsłon. Zmian doczekają się również pojedynki z policją. Jak podają twórcy, gra będzie w stanie zaoferować łatwiejsze pościgi, a wszystko za sprawą mechaniki zarządzania agresją stróżów prawa. Można zatem stwierdzić, że będzie to opcja dostępna w menu, dotycząca bezpośrednio poziomu trudności.

Zobacz też: Gry na PS2

Stosowanie tego narzędzia będzie w pełni dobrowolne. Gracze lubiący wyzwania będą mogli bez problemu pominąć nowe rozwiązanie, w zamian za to skupiając się na strategii pokonywania radiowozów. Deweloperzy chwalą się, że policjanci będą posiadali swoją własną charakterystykę, a każde starcie wymagać będzie odmiennej strategii. Dopiero poznanie ich wszystkich i zręczne stosowanie w praktyce pozwoli na skuteczne rozprawianie się z niechcianymi organami władzy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.