Need for Speed Unbound wyciekł! Oto pierwsze grafiki i potencjalna data premiery

Need for Speed Unbound

Dzisiaj rano pisaliśmy, że oficjalna zapowiedź Need for Speed Unbound odbędzie się już jutro. Tak się jednak składa, że teraz do sieci wyciekły pierwsze grafiki z nowej odsłony samochodowej serii od Electronic Arts. Wszystko zaczyna się składać w jedną, spójną całość!

REKLAMA

Pierwsze grafiki z Need for Speed Unbound i potencjalna data premiery

Japoński sklep Neowing nieco się pospieszył i już wrzucił do swojej oferty Need for Speed Unbound. To właśnie od tego sprzedawcy pochodzą powyższe grafiki, stworzone z myślą o kolejnej odsłonie serii NFS. Niestety nie są to zrzuty ekranu z rozgrywki, ale z drugiej strony potwierdzają wcześniejsze doniesienia o tym, jakoby Unbound miało „łączyć fotorealistyczną grafikę z elementami anime”. Wysoką jakość oprawy graficznej sugeruje też opis producenta, ponieważ według niego gra ma zaoferować „najbardziej realistyczne samochody w historii Need for Speed”.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

W opisie gry możemy jeszcze przeczytać, że nowy Need for Speed zaoferuje wiele możliwości customizacji pojazdów, a także otrzyma bogaty soundtrack – prym będzie wieść współczesny hip-hop na czele z utworami artystów takich jak ASAP Rocky. Co ciekawe, amerykański raper nawiązał współpracę z twórcami, a jego agencja kreatywna AWGE zadbała o dobór piosenek, które usłyszymy podczas jazdy.

Według danych ze sklepu Neowing data premiery Need for Speed Unbound została ustalona na 2 grudnia 2022 roku. Pokrywałoby się to z doniesieniami Toma Hendersona, ale jakby nie było – na ten moment to wciąż nieoficjalna informacja, dlatego nie można brać jej za pewnik. Jeżeli nowy NFS rzeczywiście miałby ukazać się w grudniu, to z pewnością podczas jutrzejszej prezentacji EA ujawni dokładny termin premiery. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!