Need for Speed Unbound z nowym gameplayem! A$AP Rocky przedstawia tryb Rozróba

need for speed unbound

EA opublikowało nowe wideo z nadchodzącego Need for Speed Unbound. Przedstawiono na nim Rozróbę, czyli nowy tryb polegający na zdobywaniu punktów za efektowną jazdę. Całość prezentuje się niesamowicie, a komiksowe efekty tylko podkreślają styl produkcji.

Need for Speed Unbound z trybem Rozróba, w którym styl jest ważniejszy niż prędkość

Gameplay z Need For Speed Unbound przedstawiający tryb Rozróba

Otrzymaliśmy świeży gameplay z Need for Speed Unbound, na którym możemy zobaczyć oryginalną stylizację i piękną, cieszącą oko grafikę. Głównym daniem jest jednak nowy, opcjonalny tryb gry — Rozróba. Tym razem nie chodzi o przekroczenie mety przed rywalami, ale styl, w jakim do niej dojedziemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rozróba polega na wykonywaniu efektownych driftów, skoków i rozwalaniu przeszkód umieszczonych na trasie. Łączenie tych czynności w kombinacje pozwoli zdobyć bonusowe punkty, a wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. Zgodnie z duchem serii, trasy będziemy mogli ćwiczyć za dnia, a w nocy przejść do rywalizacji.

Zobacz też: Pad do telefonu – najlepsze modele

Premiera Need For Speed Unbound odbędzie się 29 listopada 2022 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem EA app, Steama i Epic Games Store. Będzie to pierwsza premiera w serii od wydanego w 2019 roku Need For Speed Heat.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.