EA prezentuje kolejny gameplay z Need for Speed Unbound! Nowa odsłona serii wygląda naprawdę dobrze

Need for Speed Unbound

W zeszłym tygodniu Electronic Arts opublikowało krótki zwiastun zawierający pierwsze fragmenty rozgrywki z Need for Speed Unbound. Dziś natomiast amerykańska firma postanowiła opublikować nieco dłuższy gameplay, dzięki któremu zainteresowani mogą dokładnie przyjrzeć się nadchodzącej odsłonie popularnej serii gier wyścigowych.

Nowy gameplay z Need for Speed Unbound prezentuje najważniejsze elementy produkcji

Need for Speed Unbound – gameplay trailer

Powyższy gameplay przedstawia nowe ujęcia z wyścigów, a także widowiskowych ucieczek przed policją. Po raz kolejny gracze mogą przyjrzeć się również kreskówkowym efektom, które – jak podkreślają sami twórcy – będzie można zupełnie wyłączyć. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle i niewykluczone, że produkcja zaskoczy pozytywnie wielu graczy.

Rządź ulicą – Im więcej się ścigasz, tym bardziej glinom zależy na tym, by cię dorwać. Kiedy siedzą ci na ogonie, musisz podejmować strategiczne decyzje i umiejętnie korzystać z nowej mechaniki ucieczki. Wymkniesz się im, stawisz im czoła czy ukryjesz się przed nimi w tunelach pod Lakeshore? Rządź ulicą i czerp z tego korzyści.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Need for Speed Unbound zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera 2 grudnia bieżącego roku. Zgodnie z zapowiedziami we wspomnianej produkcji policja będzie sprawiać graczom mniej problemów niż w poprzednich odsłonach serii. Warto także wspomnieć, że w dniu premiery w grze znajdzie się ponad 140 modeli samochodów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.