Need for Speed Unbound już dostępny w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play! Przetestuj grę za darmo

Need for Speed Unbound

Premiera Need for Speed Unbound odbędzie się 2 grudnia 2022 roku, czyli za 3 dni. Tak się jednak składa, że posiadacze wersji Palace Edition mogą grać w ramach wczesnego dostępu już od dzisiaj. Ten sam przywilej dotyczy osób, które mają jedną z następujących subskrypcji: PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play. Co prawda abonenci mogą pojeździć tylko przez 10 godzin, ale zawsze coś!

Need for Speed Unbound za darmo w Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass i EA Play – trial już dostępny

Gameplay z Need for Speed Unbound

Dzisiaj rano informowaliśmy o najnowszym gameplayu z Need for Speed Unbound na PS5, natomiast teraz dajemy znać, że posiadacze abonamentów PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate i EA Play mogą już wypróbować tę grę za darmo przez całe 10 godzin. Wersja próbna została udostępniona do pobrania na wszystkich kwalifikujących się platformach, a trial umożliwia dostęp zarówno do kampanii fabularnej, jak i trybu wieloosobowego. Innymi słowy, na bogato!

Przeczytaj też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Nie wiadomo, jak długa będzie opowieść w tej odsłonie Need for Speed, ale niewykluczone, że niektórym graczom uda się ukończyć kampanię w ramach bezpłatnego triala. Po upływie 10 godzin do kontynuowania rozgrywki niezbędny będzie zakup pełnej wersji gry, ale posiadając PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play mamy możliwość nabyć ją o 10% taniej. Będzie testowane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!