New Tales from the Borderlands – 40 minut rozgrywki na nowym gameplayu

New Tales from the Borderlands

Do sieci trafił spory, bo aż 40-minutowy gameplay z gry New Tales from the Borderlands. Kontynuacja bardzo udanej przygodówki debiutuje już teraz, dlatego warto zapoznać się z rozgrywką. Czy to idealny czas na powrót do uniwersum Borderlands?

Gameplay z New Tales from the Borderlands

Gameplay z New Tales from the Borderlands

Jakiś czas temu fani wyczekujący nowych przygód w świecie Borderlands mogli rzucić okiem na nieco krótszy gameplay z nadchodzącej gry. Teraz przyszedł czas na prawdziwy kawał rozgrywki. Mimo wszystko, omawiany 40-minutowy gameplay nie zdradzi nam wszystkiego. New Tales from the Borderlands to historie 3 różnych osób, które poznamy na przestrzeni jednego dnia — pełnego wrażeń, warto dodać.

Zobacz też: Procesor do gier

Premiera New Tales from the Borderlands już dzisiaj, czyli 21 października 2022 roku. Gra ukazała się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.