New Tales from the Borderlands na rozgrywce. Zobaczcie 18-minutowy gameplay

New Tales from the Borderlands

W trakcie Gamescom Opening Night Live zapowiedziano New Tales from the Borderlands. Podczas imprezy w Kolonii deweloperzy ze studia Gearbox Software nie tylko opublikowali zwiastun gry, ale także ujawnili dokładną datę premiery tytułu. Okazuje się jednak, że fani Borderlands mogą liczyć na kolejne atrakcje. W miniony weekend do sieci trafił bowiem obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji.

Gearbox Software prezentuje obszerny gameplay z New Tales from the Borderlands

New Tales from the Borderlands – gameplay

Opublikowane wideo trwa 18 minut i pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak New Tales from the Borderlands prezentuje się w akcji. W materiale nie zabrakło oczywiście sekwencji QTE oraz wyborów. Deweloperzy pokazali też jedną z mini-gierek, które z pewnością urozmaicą nieco rozgrywkę. Gameplay przedstawia także nieco lepiej trójkę głównych bohaterów.

Zadecyduj o losie altruistycznej pani naukowiec Anu, jej ambitnego i cwanego brata Octavio oraz zadziornej, ciskającej mrożonym jogurtem Fran. Nie mając nic do stracenia i wszystko do zgarnięcia, musisz przebrnąć przez pięć porywających rozdziałów pełnych uzbrojonych bandytów, bestii z innego świata i pysznych tacos.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry fabularne

New Tales from the Borderlands zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera 21 października bieżącego roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić nową przygodówkę osadzoną w popularnym uniwersum Borderlands.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.