Jak wiele zmian wprowadzi next-genowy Wiedźmin 3? CD Projekt RED zdradza szczegóły swojej produkcji

Wiedźmin 3

Reputacja CD Projekt RED mogła ucierpieć delikatnie po premierze Cyberpunka 2077, ale mało kto źle wspomina Wiedźmina 3. Informacja o planowanej premierze nowej wersji gry wywołała ogromny entuzjazm u wielu graczy. Fani serii bez wątpienia zdecydują się na ogranie trzeciej części w nowej jakości na PS5 i XSX.

Szczegóły next-genowego Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3

Już wczoraj, podczas debiutu materiału prezentującego wysiłek, jaki CD Projekt RED włożył w nową wersję Wiedźmina 3, stało się jasne, że konsole nowej generacji zapewniły deweloperom szeroki wachlarz możliwości. Teraz na oficjalnej stronie Xboxa twórcy szczegółowo opowiedzieli, czego możemy spodziewać się po nowym Wiedźminie.

Przede wszystkim, usprawnień technicznych. Dostępne będą oczywiście tryby Performance oraz Quality, możliwość wyboru pomiędzy 60 FPS-ami a 30 w lepszej jakości. Gra wspiera również FSR oraz Ray Tracing, co powinno znacząco wpłynąć na płynność rozgrywki i efekty wizualne. Ponadto next-genowy Wiedźmin 3 dostanie tryb fotograficzny, specjalne DLC inspirowane serialem Netflixa oraz najpopularniejsze mody, które przez ostatnie lata stworzyła społeczność.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać

Nowa wersja Wiedźmina 3 szykuje się na gratkę nie tylko dla osób, które jeszcze nie zapoznały się z tym tytułem, ale dla wszystkich fanów RPG. Usprawnień i nowości będzie na tyle dużo, że niektórzy bez wątpienia zaczną jeszcze raz swoją przygodę z Geraltem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.