Next-genowy Wiedźmin 3 otrzyma kolejną, sporą aktualizację. Ma ona trafić do graczy jeszcze dzisiaj

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Od premiery next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3 CD Projekt Red stale wypuszcza kolejne poprawki, której mają znacząco ulepszyć doświadczenia płynące z nowego wydania produkcji, która zadebiutowała w 2015 roku. Do tej pory jednak nie zawsze się to udawało, czego przykładem jest patch 4.01, który pogorszył wydajność produkcji na PC oraz na konsolach PS5, oraz Xbox Series X|S. Według najnowszych informacji jeszcze dziś gracze bawiący się w tym tytule powinni doczekać się kolejnej łatki.

Next-genowy Wiedźmin 3 doczeka się sporej aktualizacji, która może na konsolach ważyć nawet 20 GB

Zgodnie z informacjami głównego menadżera ds. społeczności w CD Projekt RED — Michała Momota — jeszcze dziś Wiedźmin 3 powinien doczekać się kolejnej sporej łatki. Nie wiadomo na ten moment, czego można się po niej spodziewać, mężczyzna przekazał jedynie, że pełna lista nowości i poprawek pojawi się wraz z jej wypuszczeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Można jednak spodziewać się, że wnosić będzie całkiem sporo, zważywszy na jej rozmiar. Według Momota gracze na PC pobiorą 2 GB danych, posiadacze konsol zaś będą musieli ściągnąć od 10 do nawet 20 GB plików.

Przeczytaj też: Myszka do drag click — najlepsze modele

Pracownik CD Projekt RED podkreślił, że aktualizacja pojawi się dziś, jeśli „wszystko pójdzie zgodnie z planem” – cokolwiek miałoby to znaczyć. Pozostaje mieć nadzieję, że nowy patch rozwiąże dotychczasowe problemy, z którymi muszą mierzyć się gracze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.