Next-genowy Wiedźmin 3 doczeka się nowej aktualizacji! CD Projekt RED pracowało „po cichu” nad łatką

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Grudniowa premiera next-genowej wersji Wiedźmina 3 okazała się jednym z ciekawszych wydarzeń końcówki 2022 roku. Pomimo tego gra na PC cierpiała na wiele problemów, które zostały przez CD Projekt RED w miarę szybko załatane. Wychodzi na to, że nie były to jedyne działania studia, bo w planach jest jeszcze jedna tajemnicza łatka.

Next-genowy Wiedźmin 3 – CD Projekt RED niebawem powinno ujawnić zawartość nowej aktualizacji

W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników Twittera Marcin Momot z CD Projekt RED zdradził, że zespół deweloperski w tajemnicy tworzył kolejną aktualizację do next-genowego Wiedźmina 3. Co ciekawe, prace nad nią są na końcowym etapie i nie powinno upłynąć dużo czasu, zanim się ona pojawi. Mężczyzna jednocześnie podziękował oczekującym graczom za cierpliwość.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Niestety nie wiadomo dokładnie, czego można spodziewać się po tej enigmatycznej aktualizacji, jednak CD Projekt RED powinno niebawem uchylić rąbka tajemnicy. Bez względu na zawartość trzeba przyznać, że jest to idealny dowód na to, że polskiemu studiu zależy na jak najlepszym stanie swojej najgłośniejszej dotychczas produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.