Next-genowy Wiedźmin 3 zawodzi na PC. CD Projekt RED wydaje oświadczenie

Wiedźmin 3

Od dziś możemy już zagrywać się w Wiedźmina 3 w odświeżonej odsłonie. Pierwsze recenzje next-genowej aktualizacji były znakomite, a sama gra działa płynnie m.in. na Xboxie Series S. Jak się jednak okazuje, problemy techniczne nie ominęły wydania na PC, co poskutkowało opublikowaniem specjalnego oświadczenia przez CD Projekt RED.

Błędy techniczne next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3 na PC. CD Projekt z oświadczeniem

Specjalna łatka dla Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji zadebiutowała dzisiaj. Otrzymali ją także gracze PC-towi, którzy od samego początku mieli poważne problemy z działaniem odświeżonego tytułu i zaczęli już nawet omijać uaktualnienie. Teraz do całej sprawy odniósł się sam CD Projekt RED, który za pośrednictwem Twitterowego profilu gry próbuje ugasić powstały pożar.

Jesteśmy świadomi problemów, które zgłaszają PC-towi gracze od momentu wydania wczorajszej aktualizacji. Aktywnie badamy wszystkie zgłoszenia i przedstawimy uaktualnienie naprawiające poszczególne błędy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Profil gry Wiedźmin w serwisie Twitter

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Nintendo Switch

Złe fatum zdaje się nie opuszczać Redów od momentu nieudanej premiery Cyberpunka 2077. Nie pozostaje nam więc nic innego niż tylko trzymanie kciuków, aby jak najszybciej udało im się przywrócić Wiedźmina 3 w wersji na PC do porządku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.