Next-genowy Wiedźmin 3 doczeka się pudełkowego wydania! Znamy cenę i datę premiery

Wiedźmin 3

Premiera next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3 nie obyła się bez problemów zwłaszcza w wersji na PC. Mimo to CD Projekt RED planuje dalszy rozwój projektu. Jednym z jego elementów będzie rozbudowane pudełkowe wydanie gry na PS5 i Xboxa Series X|S.

Next-genowy Wiedźmin 3 w pudełkach na PS5 i Xbox Series X|S. Cena będzie przystępna

Zwiastun next-genowego Wiedźmina 3

Dotychczas next-genowy Wiedźmin 3 był dostępny tylko w dystrybucji cyfrowej. CD Projekt RED już wcześniej zapewniał o pudełkowym wydaniu gry na konsole, a teraz wieści te potwierdziła Ultima. Sklep uruchomił właśnie przedsprzedaż trzeciej części przygód Geralta w wersji na PS5 i Xbox Series X|S, do której dołączone zostaną rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także wszystkie pozostałe oficjalne DLC.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Premiera pudełkowej edycji Wiedźmina 3 na next-geny zaplanowana została za to na 26 stycznia 2023 roku. Cena całego zestawu prezentuje się przystępnie, bo wynosi zaledwie 159,90 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.