Next-genowy Wiedźmin 3 wkrótce otrzyma aktualizację. CD Projekt RED zachęca do zakupu pudełkowych wydań

Wiedźmin 3

Teoretycznie premiera next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3 miała miejsce już ponad miesiąc temu, jednak dopiero teraz do sprzedaży trafiła pudełkowe wydanie tej produkcji. Z tej okazji CD Projeket Red postanowiło opublikować dwa całkiem ciekawe materiały promocyjne, które mają zachęcić graczy do zakupu tej wersji. Poza tym studio zapowiedziało, że do gry wkrótce trafi kolejny patch.

CD Projekt RED zdradza, że next-genowy Wiedźmin 3 wkrótce otrzyma nową łatkę

CD Projekt RED udostępnił wczoraj grafikę prezentującą wszystkie funkcje, które zawiera next-genowe wydanie Wiedźmina 3 na poszczególnych platformach. Widać na niej między innymi wsparcie dla technologi DLSS 3.0, które dostępne jest wyłącznie na PC, czy opcję AMD FSR 2.1, którą obsłuży każdy sprzęt, gdzie dostępna jest ta produkcja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym twórcy pochwalili się również faktem, iż next-genowa aktualizacja zebrała naprawdę ogrom pozytywnych recenzji od redakcji z całego świata. CD Projekt RED postanowiło wykorzystać ten wpis, aby podziękować wszystkim, którzy okazali „wsparcie oraz miłość”.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Co ważne, „Redzi” zdradzili, że wkrótce do gry zawita kolejna łatka, choć niestety nie powiedzieli dokładnie, kiedy możemy się jej spodziewać. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać komunikatów ze strony studia i liczyć, że nowy patch pojawi się w grze jak najszybciej.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.