NieR: Automata The End of YoRHa Edition na nowym materiale. Wersja na Switcha wygląda świetnie!

Nier Automata

Jedna z ciekawszych i lepiej ocenianych gier poprzedniej generacji już niedługo zagości na przenośnej konsoli od Nintendo. Twórcy NieR: Automata postanowili podzielić się nowym materiałem z gry w wersji na Switcha.

REKLAMA

NieR: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch

Trailer NieR: Automata The End of YoRHa Edition

Najnowszy trailer NieR: Automata The End of YoRHa Edition został zaprezentowany przez twórców w ramach Tokyo Games Show. Produkcja ma być niezwykle rzetelnym i wiernym przeniesieniem całej znanej dotychczas gry na mniejszą konsolę. Trzeba przyznać, że na podstawie dotychczasowo opublikowanych materiałów można oczekiwać ponownie świetnego tytułu i szalenie dobrej zabawy — tym razem mobilnie.

Zobacz też: Jaki router do domu?

W NieR: Automata The End of YoRHa Edition ponownie poznać będzie można historię androidów próbujących uratować ludzkość z całą niekiedy i wzruszającą, pełną emocji otoczką. Premiera gry będzie mieć miejsce już niedługo, bo 6 października 2022 roku. W wydanie pudełkowe można zaopatrzyć się np. tutaj.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!