Nintendo Direct oficjalnie zapowiedziane! Szykuje się dłuższa prezentacja gier na Switcha

Nintendo Direct

Nintendo Direct to odbywająca się co jakiś czas konferencja, podczas której mamy możliwość usłyszeć, co dzieje się z grami „Wielkiego N”. Następna taka okazja wydarzy się już jutro, bo 21 czerwca. Co warte wspomnienia, pokaz będzie dosyć długi.

Następne Nintendo Direct odbędzie się 21 czerwca 2023 roku

Najważniejszą informacją dla polskich fanów Nintendo jest fakt, że nie będą musieli zarywać nocki. Najbliższe Nintendo Direct zostało bowiem zaplanowane na 21 czerwca na godzinę 16:00 europejskiego czasu.

Zdecydowanie warto będzie wtedy trzymać rękę na pulsie. Producent zapowiada, że pokaz skupi się głównie na grach na Nintendo Switch, które ujrzą światło dziennie w 2023 roku.

Wiemy już na pewno, że jutro dowiemy się nowych szczegółów o zaplanowanym na 21 lipca 2023 roku Pikmin 4. Poza tym gracze spekulują też, że impreza ujawni jakieś nowinki na temat dwuczęściowego rozszerzenia do Pokémon Scarlet i Violet, a ostatnie plotki mówią również o potencjalnej zapowiedzi remake’a któregoś z klasyków z czasów SNES-a oraz kolejnej części Super Mario Bros w 2D.

Zobacz też: Gry hack’n’slash

Kup Nintendo Switch

Naturalnie Nintendo Direct doczeka się swojej transmisji w internecie. Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnym kanale na YouTube firmy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.