Nintendo Direct oficjalnie potwierdzony! Gracze spodziewają się zapowiedzi gier Xbox Game Studios

Nintendo Direct

O planowanym Nintendo Direct mówiło się w social mediach już od jakiegoś czasu, ale do tej pory japońskie przedsiębiorstwo nie kwapiło się z ujawnieniem podania dokładnej daty tego wydarzenia. Początkowo wydarzenie miało odbyć się w zeszłym tygodniu, ale ze względu na podcast Xbox Business „Big N” zdecydowało się przełożyć ten event. Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy nastąpi ten pokaz i czego można się po nim spodziewać.

Nintendo Direct z wyczekiwanymi grami od Xbox Game Studios?

Nintendo Direct Partner Showcase odbędzie się już jutro, czyli 21 lutego 2024 roku dokładnie o godzinie 15:00 czasu polskiego. Japoński producent konsol w trakcie tego wydarzenia skupi się (co sugeruje nawet sama nazwa) skupi się na nadchodzących grach third-party, a fakt ten rozbudza całkiem sporo oczekiwań.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Część osób liczy, że w trakcie 25-minutowego materiału dowiemy się, które produkcje od Xbox Game Studios, zapowiedziane podczas wspomnianego wyżej podcastu, trafią do repertuaru konsoli od „Czerwonych”. Jeff Grubb z redakcji Windows Central twierdzi, że w trakcie trwania imprez zaprezentowany zostanie Pentiment.

Byłaby to całkiem interesująca niespodzianka, choć nie da się ukryć, że na takie eventy idealnie pasowałoby Hi-Fi Rush. Akurat ta rytmiczna produkcja od Tango Gameworks wydaje się pasować jak ulał do przenośnego urządzenia od „Big N”.

Warto w tym przypadku zaznaczyć, że nadchodzące Nintendo Direct nie będzie transmitowane na żywo. Zamiast tego gracze będą oglądać wcześniej przygotowany film, brzmi to całkiem nietypowo, zwłaszcza zważywszy na charakter poprzednich wydarzeń. Oczywiście wszystko dostępne będzie bezpośrednio na oficjalnym kanale Nintendo na YouTube.

Źródło: Twitter/X: Jeff Grubb, Twitter/X: Tom Warren

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.