Kolejne Nintendo Direct potwierdzone oficjalnie! Duży pokaz gier zmierzających na Switcha już za rogiem

Nintendo Direct

Jak podawaliśmy jakiś czas temu, znany insider zapowiedział, że wrześniowe Nintendo Direct – mimo pewnych wątpliwości związanych z sierpniowym pokazem – dojdzie do skutku. Okazuje się, że informator nie rzucał słów na wiatr. Nintendo zaprasza właśnie na kolejny Direct, który jest już za rogiem.

Kolejne Nintendo Direct odbędzie się już 14 września 2023 roku o 16:00

Jak podaje profil NintendoEurope na platformie X (dawny Twitter), już 14 września (jutro) odbędzie się kolejny Nintendo Direct. Pokaz zaplanowany jest na godzinę 16:00 polskiego czasu i potrwa około 40 minut. Całość ma skupiać się na grach przeznaczonych na Nintendo Switch, które zostaną wydane tej zimy.

Nie poznaliśmy szczegółów, chociaż podczas pokazu nie powinno zabraknąć kilku nadciągających produkcji. Wśród nich można byłoby spodziewać się Detective Pikachu Returns, Super Mario Bros. Wonder, WarioWare: Move It! czy Super Mario RPG.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Kup Nintendo Switch

Wszystkim zainteresowanym pozostaje więc czekać do jutra. Transmisję będzie można obejrzeć za pośrednictwem oficjalnych kanałów na YouTube. Czekacie na ten pokaz? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.