Wydarzenie Nintendo Indie Game World ogłoszone. Zobaczymy nowe „indyki” na Switcha

Nintendo Indie World

Dzisiaj poznaliśmy wyniki sprzedaży Nintendo Switch i ogólne sprawozdanie finansowe firmy za kolejny kwartał. Mimo gorszych wyników przenośny sprzęt Japończyków wciąż sprzedaje się niczym świeże bułeczki i wkrótce ma szansę przegonić PS4, wskakując na czwarte miejsce w rankingu najpopularniejszych konsol na świecie. Z kolei teraz Nintendo zaprosiło graczy na wydarzenie Indie Game World. Będzie krótko i zwięźle.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Nintendo Indie Game World 2022 — data startu i czego się spodziewać

Amerykański oddział Nintendo zapowiedział za pośrednictwem Twittera konferencję Indie Game World 2022. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 11 maja o godzinie 16:00 czasu polskiego. Transmisję na żywo będzie można oglądać na platformie YouTube.


Przeczytaj też: Cena i zawartość edycji kolekcjonerskiej Gotham Knights

Tegoroczne Indie Game World potrwa około 20 minut i skupi się na nadchodzących grach indie, które ukażą się na konsoli Nintendo Switch. Nie wiadomo, jakich produkcji się spodziewać, więc Japończycy mogą miło zaskoczyć. Będziecie śledzić to wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.