Seria Nioh trafi na konsole Xbox? Studio Team Ninja stawia sprawę jasno

Nioh

Zgodnie z zapowiedziami na początku przyszłego roku do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej premiery trafi Wo Long: Fallen Dynasty – nowe RPG akcji od studia Team Ninja. Nic więc dziwnego, że część posiadaczy konsol Xbox zaczęła zastanawiać się, czy w najbliższej przyszłości na sprzętach Microsoftu pojawi się Nioh oraz Nioh 2, czyli jedne z najpopularniejszych gier wspomnianego zespołu. Deweloperzy postanowili jednak postawić sprawę jasno i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Team Ninja nie planuje premiery serii Nioh na konsolach Xbox

Nioh Complete Edition – zwiastun premierowy

Masaaki Yamagiwa – producent Wo Long: Fallen Dynasty – w niedawnym wywiadzie dla serwisu VGC poinformował, że nie ma w tym momencie „nic do powiedzenia” na temat premiery serii Nioh na konsolach Xbox. Klienci Microsoftu nie powinni się również spodziewać, że w najbliższym czasie twórcy zmienią zdanie. Yamagiwa podkreślił bowiem, że szanse na pojawienie się wspomnianych gier na sprzętach Microsoftu są „bardzo małe”.

Zobacz też: Komendy do Minecraft

Deweloperzy z Team Ninja mają jednak nadzieję, że posiadaczom konsol Xbox przypadnie do gustu wspomniane na początku wiadomości Wo Long: Fallen Dynasty. Produkcja ma zadebiutować na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S na początku 2023 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.