Wo Long: Fallen Dynasty to gra twórców Nioh. Trafi ona w dniu premiery do Xbox Game Pass

Wo Long: Fallen Dynasty

Niespodziewanie na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 pojawiło się Koei Tecmo. Twórcy marki Nioh mieli wystarczająco dużo czasu, aby opracować nowy tytuł i wydaje się, że są na dobrej drodze do wypuszczenia go na rynek.

Wo Long: Fallen Dynasty niespodzianką od Koei Tecmo i z premierą w Xbox Game Pass

Wo Long: Fallen Dynasty trailer

Wo Long Fallen Dynasty to najprawdopodobniej kolejny soulslike, który sprawdzi umiejętności każdego ze śmiałków. Deweloperzy z Japonii zaprezentują znane, wymagające doświadczenie, które tym razem nie trafi wyłącznie na konsole PlayStation i PC (jak marka Nioh), ale również na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Po prawdzie nie wiadomo, czy tytuł ten będzie w ogóle dostępny na PlayStation — w zwiastunie wymieniono jedynie PC oraz konsole Xbox.

Przeczytaj też: Hideo Kojima nawiązuje współpracę z Xboxem

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty jest zapowiedziana na początek 2023 roku. Mało tego – produkcja Koei Tecmo trafi do abonamentu Xbox Game Pass już pierwszego dnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z