Aż 12 gier za darmo na Nintendo Switch! Polska firma rozpieszcza graczy z okazji Świąt Bożego Narodzenia

No Gravity Games Swtichmas Wonderland

Niektórzy twierdzą, że za darmo to jedyna uczciwa cena. Z podobnego założenia wyszedł polski wydawca No Gravity Games i postanowił z okazji Świąt Bożego Narodzenia sprawić użytkownikom Nintendo Switch istny worek prezentów! W okresie przedświątecznym firma rozda aż 12 gier za darmo!

12 gier za darmo na Nintendo Switch od polskiego wydawcy z okazji Świąt

Switchmas Wonderland — zapowiedź promocji od No Gravity Games

Switchmas Wonderland to specjalna, świąteczna promocja od polskiego wydawcy No Gravity Games, przeznaczona dla użytkowników Nintendo Switch. Rozpocznie się ona 11 grudnia 2023 roku, a zainteresowani gracze będą mogli codziennie odebrać jedną grę, a ostatniego dnia gracze otrzymają aż 2 tytuły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Istnieją jednak pewne haczyki — użytkownicy muszą posiadać konto w amerykańskiej wersji eShopu oraz mieć w swojej bibliotece przynajmniej jedną grę od No Gravity Games. Na całe szczęście region sklepu można łatwo zmienić, a jeden darmowy tytuł od wydawcy otrzymamy za zapisanie się do newslettera, co można zrobić tutaj.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Zainteresowani gracze muszą również pamiętać, że jeśli chcą zebrać całą kolekcję, to muszą odbierać darmową grę każdego kolejnego dnia. W przypadku, gdy ktoś zapomni o którymś z tytułów, będzie musiał go dokupić, by móc za darmo odebrać resztę. Szczęśliwie taką sytuację przewidział wydawca i gry te będą dostępne z dużymi rabatami.

Źródło: No Gravity Games

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.