Polskie Nobody Wants to Die na pierwszych screenach. Gotowi na kolejną rodzimą cyberpunkową przygodę?

Nobody Wants to Die

Polska powoli staje się domem dla świetnych gier cyberpunkowych. Nie chodzi tylko o Cyberpunka 2077, ale także o szereg innych projektów. Jednym z nich jest zapowiedziane wczoraj Nobody Wants to Die, które możemy obejrzeć na pierwszych zrzutach ekranu.

Nobody Wants to Die – zrzuty ekranu

Zwiastun Nobody Wants to Die

Trzeba przyznać, że dopiero co zapowiedziane Nobody Wants to Die zapowiada się na jedną z najciekawszych polskich gier 2024 roku. Produkcja zabierze nas do „nowojorskiej dystopii 2329 roku”, gdzie wcielimy się w rolę ścigającego seryjnego mordercę detektywa Jamesa Karrę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Technologia umożliwiła nam przebywanie poza własnym ciałem, co skrupulatnie wykorzystamy w naszym śledztwie. Będziemy odwiedzać miejsca zbrodni, gdzie przeprowadzimy przybliżające nas do celu rekonstrukcje przestępstw.

No ale tak czy inaczej, obiecaliśmy spojrzenie na pierwsze screenshoty z Nobody Wants to Die. Oto one:

Tak więc gra wygląda naprawdę dobrze, co dowodzi mocy silnika Unreal Engine 5. Przypomnijmy, że odpowiada za nią polski zespół Critical Hit Games, wydawcą jest natomiast Plaion.

Niestety nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery Nobody Wants to Die – wiemy tylko, że pojawi się na rynku w przeciągu 9 następnych miesięcy. Tytuł ten zostanie udostępniony na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.