Kolejne polskie studio zapowiada nową grę! Detektywistyczna przygoda noir w cyberpunkowym świecie

Nobody Wants to Die

Pomimo kryzysu w branży growej niektórym studiom nie tylko skutecznie go unikają, ale też zapowiadają kolejne projekty. Widać to dobrze w Polsce, gdyż niedawno studio Mighty Koi zapowiedziało aż dwie nowe produkcje, czyli adaptacje Thorgala i Pana Lodowego Ogrodu. Nie jest jednak koniec nowych gier znad Wisły, gdyż deweloperzy z Critical Hit Games właśnie zapowiedzieli Nobody Wants to Die, czyli detektywistyczny tytuł w cyberpunkowym świecie.

Nobody Wants to Die — Czy to będzie polski Blade Runner od studia Critical Hit Games?

Nobody Wants to Die — zwiastun

Cyberpunk to gatunek, który zdecydowanie lubią polscy twórcy gier. Oprócz wielkiego hitu od CD Projekt RED rodzime studia stworzyły takie świetnie produkcje jak Ghostrunner czy Ruiner. Do tego zacnego grona już niedługo może dołączyć Nobody Wants to Die od wrocławskiego studia Critical Hit Games, które zabierze graczy do cyberpunkowego Nowego Jorku w 2329 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W grze wcielamy się Jamesa Karrę, detektywa z Wydziału Śmiertelności, którego zadaniem jest znalezienie seryjnego mordercy, który terroryzuje najbogatszych mieszkańców Nowego Jorku. Widać tu, że twórcy inspirowali się motywami ze słynnego Blade Runnera.

Tytuł oferuje niesamowity klimat noir połączony ze stylistyką cyberpunku oraz niezwykle ciekawą zagadką kryminalną. Nie zabraknie też takich motywów science fiction, jak przenoszeni świadomości czy przechowywanie jej po śmierci.

Zatrać się w dystopijnym świecie Nowego Jorku roku 2329 w „Nobody Wants to Die”, nowej przygodzie detektywistycznej w stylu noir, w której nieśmiertelność ma swoją cenę, którą ktoś musi zapłacić. Jako detektyw James Karra poprowadzisz śledztwo, korzystając z zaawansowanej technologii, ryzykując wszystko w pogoni za seryjnym mordercą, którego celem są miejskie elity.

Opis gry

Nobody Wants to Die ma zadebiutować jeszcze w 2024 roku. Tytuł Critical Hit Games tworzony jest na silniku na silniku Unreal Engine 5. Gra ma trafić na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.